workshops
Aalborg University, 16-17 June 2014. Map of AAU-Campus
Monday, June 16, 2014
Monday, June 16, 2014 - 09:00

Badehusvej 13/auditorium 6
09:00
Chair: Martin Alvarez-Espinar
Badehusvej 13/auditorium 7
09:00
Chair: Bruce McCormack
Badehusvej 9/auditorium 2
09:00
Chair: Giuseppe Conti
Badehusvej 9/auditorium 3
09:00
Chair: Stephan Arnold
Badehusvej 9/auditorium 4
09:00
Chair: Simon Jirka
Monday, June 16, 2014
Monday, June 16, 2014 - 11:00

Badehusvej 13/auditorium 6
11:00
Chair: Martin Alvarez-Espinar
Badehusvej 13/auditorium 7
11:00
Chair: Theodoros Vakkas
Badehusvej 9/auditorium 1
11:00
Chair: Dominique Laurent
Badehusvej 9/auditorium 2
11:00
Chair: Giacomo Martirano
Badehusvej 9/auditorium 4
11:00
Chair: Simon Jirka
Monday, June 16, 2014
Monday, June 16, 2014 - 14:00

Badehusvej 13/auditorium 6
14:00
Chair: Martin Alvarez-Espinar
Badehusvej 13/auditorium 7
14:00
Chair: Ray Boguslawski
Badehusvej 9/auditorium 2
14:00
Chair: Dean Hintz
Badehusvej 9/auditorium 3
14:00
Chair: Eva Pauknerova
Badehusvej 9/auditorium 4
14:00
Chair: Benoit Baurens
Barkentine LOA
14:00
Chair: Esben Munk Sørensen
Monday, June 16, 2014
Monday, June 16, 2014 - 16:00

Badehusvej 13/auditorium 6
16:00
Chair: Martin Alvarez-Espinar
Badehusvej 13/auditorium 7
16:00
Chair: Ray Boguslawski
Badehusvej 9/auditorium 1
16:00
Chair: Christine Giger
Badehusvej 9/auditorium 2
16:00
Chair: Martin Tuchyna
Badehusvej 9/auditorium 3
16:00
Chair: Darja Lihteneger
Badehusvej 9/auditorium 4
16:00
Chair: Benoit Baurens
Barkentine LOA
16:00
Chair: Esben Munk Sørensen

Tuesday, June 17, 2014
Tuesday, June 17, 2014 - 09:00

Badehusvej 13/auditorium 6
09:00
Chair: Jiri Hradec
Badehusvej 13/auditorium 7
09:00
Chair: Vlado Cetl
Badehusvej 9/auditorium 1
09:00
Chair: Ilkka Rinne
Badehusvej 9/auditorium 2
09:00
Chair: Lars Storgaard
Badehusvej 9/auditorium 3
09:00
Chair: Tomas Mildorf
Badehusvej 9/auditorium 4
09:00
Chair: Robin S. Smith
Tuesday, June 17, 2014
Tuesday, June 17, 2014 - 11:00

Badehusvej 13/auditorium 6
11:00
Chair: Athina Trakas
Badehusvej 13/auditorium 7
11:00
Chair: Vlado Cetl
Badehusvej 9/auditorium 1
11:00
Chair: Ilkka Rinne
Badehusvej 9/auditorium 2
11:00
Chair: Lars Storgaard
Badehusvej 9/auditorium 3
11:00
Chair: Guenther Pichler
Badehusvej 9/auditorium 4
11:00
Chair: Robin S. Smith
Tuesday, June 17, 2014
Tuesday, June 17, 2014 - 14:00

Badehusvej 13/auditorium 5
14:00
Chair: Jan Blinki
Badehusvej 13/auditorium 6
14:00
Chair: Theo Overduin
Badehusvej 13/auditorium 7
14:00
Chair: Vlado Cetl
Badehusvej 9/auditorium 1
14:00
Chair: Giorgio Saio
Badehusvej 9/auditorium 2
14:00
Chair: Hannes Reuter
Badehusvej 9/auditorium 3
14:00
Chair: Tuuli Toivonen
Badehusvej 9/auditorium 4
14:00
Chair: Athina Trakas
Tuesday, June 17, 2014
Tuesday, June 17, 2014 - 16:00

Badehusvej 13/auditorium 5
16:00
Chair: Jan Blinki
Badehusvej 13/auditorium 6
16:00
Chair: Raffaele De Amicis 
Badehusvej 13/auditorium 7
16:00
Chair: Vlado Cetl
Badehusvej 9/auditorium 1
16:00
Chair: Giorgio Saio
Badehusvej 9/auditorium 2
16:00
Chair: Hannes Reuter
Badehusvej 9/auditorium 3
16:00
Chair: Tuuli Toivonen
Badehusvej 9/auditorium 4
16:00
Chair: Mariano Navarro


Copyright © 2014 INSPIRE
Content

Find us on:

Twitter
Facebook
Linkedin
Conference Twitter Hashtag:
#INSPIRE_EU2014